Hlavné námestie – funky

Program:
14:30 – 15:00 – Vivas Dance Group - tanečný workshop
15:00 – 16:00 – Funkadelic Brothers
16:15 – 17:15 – Funky Emotions
17:20 – 17:50 – Vivas Dance Group - tanečný workshop
18:00 – 19:00 – Circus Problem (CZ)
19:15 – 20:45 – MALALATA
21:00 – 22:00 – La3no Cubano
15:00 - 19:00 – Kurzy prvej pomoci so Slovenským Červeným krížom

Aktivity:
- 15:00 - 19:00 Kurzy prvej pomoci so Slovenským Červeným krížom
- SAShE Handmade trhy @Urban Art Festival
- Street Food: Petite Crêperie - pouličné palacinky, Pán Králiček, Fitz & Petrík vinárstvo, UNAS Bistro

Hviezdoslavovo námestie

Program:
14:00 - 15:00 - DFS KLNKA
15:20 – 16:00 – Detské predstavenie: Frozen-Ľadové kráľovstvobr> 16:20 – 17:00 – Detské predstavenie: Sníček Hugo
17:20 – 18:00 – DFS Čečinka
18:15 – 19:00 – Karpatské horké
19:15 – 20:45 – Cestovanie časom - scénická kompozícia z histórie Bratislavy; Cigánski diabli so sólistkou Vanessou
21:00 – 22:00 – FS Poleno

Aktivity:
- Maľovanie na tvár (pre deti do 12 rokov zdarma)
- Bublinková šou
- SAShE Handmade trhy @Urban Art Festival
- Street Food: Cukráreň&pekáreň Macek, Kralikova Cafe & Cakes, Pán Králiček, Vinárstvo Križanovič & Prievozník
- stánky Mitická a Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
- Rozprávkové postavičky
- moderuje: Barbora Chlebcová
- Cestovanie časom: www.staremesto.sk/sk/content/cestovanie-casom

Kamenné námestie

Program:
15:00 – 16:00 – DJ Diablo
16:15 – 17:00 – Space Recorder
17:15 – 18:00 – Funtomas
18:15 – 19:15 – SAYS
19:30 – 20:30 – LUVVER
21:00 – 22:00 - Nvmeri

Aktivity:
- Bratislava Street Art Festival
- Divný escape príves
- Shisha stan

Pred Starou tržnicou

Program:
16:00 – 17:00 – Martin Geišberg
17:15 – 18:15 – Erik Rothenstein Band
18:30 – 19:30 – Andrea Bučko & Mária Kmeťková
19:45 – 20:30 – The Grand Buffet (Peter Lipa ml.)
20:45 – 22:00 – Tereza Mašková s Bugala´s band

Aktivity:
- 10:00 – 15:00 TRH-PIAC-MARKT
- 14:00 – 22:00 Vína pred Starou Tržnicou
- 14:00 – 22:00 Street Food
- Výstava Pravý breh Dunaja

Beer&Burger fest / 29.6-30.6.2018 / Tyršovo nábrežie

Program:
11:00 – Otvorenie festivalu
11:30 – 12:30 – MEDD
15:30 – 16:30 – The Cellmates
16:30 – 18:00 – Súťaž v jedení burgrov
18:00 – 19:30 – Puding Pani Elvisovej
19:30 – 20:00 – Vyhlásenie MISS burger
20:00 – 21:00 – Le Payaco

Aktivity:
- Nová Escape Room: Tajomstvo vinárskej pivnice
- predajcovia burgrov z celej Európy
- Remeselné pivovary
- Detská zóna
- Možnosť dopravy loďou
- Vláčik Prešporáčik Oldtimer

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.