Tajomstvo vínnej pivnice - nová Escaperoom

30.6. a 1.7/ Tyršovo nábrežie a Sad Janka Kráľa

Tajomstvo vínnej pivnice - nová Escaperoom|30.6. a 1.7/ Tyršovo nábrežie a Sad Janka Kráľa

V spolupráci s naším partnerom Brainteaslava sme pre Vás pripravili ďalší unikátny zážitok. Dokážete nájsť poklad Malých Karpát a uniknúť tak z Vínnej pivnice?

Urban Art Festival vol. 2 a Brainteaslava prinášajú užasnú možnosť vyskúšať si fenomén dnešnej doby tzv. Escaperoom. Zavrieme Vás do našej Vínnej pivnice a Vy budete mať určitý čas na to, aby ste sa z nej dostali von. Nie nebudete používať silu...to Vám nepomôže...budete musieť zapojiť svoje logické myslenie a vyriešiť zopár veľmi zaujímavých hlavolamov a hádaniek. Na konci Vás čaká prekvapenie. Dokážete sa z našej Vínnej pivnice dostať von v časovom limite??

Ak sa na našom Facebooku zapojíš do súťaže môžeš vyhrať jednu City Game zdarma.

City Game alebo mestská hra je dobrodružná zážitková aktivita pre tímy 2 až 5 ľudí (naraz však môže hrať aj viac tímov). Skupina plní misiu v historickom centre Bratislavy, pri ktorej sa stretne s množstvom zábavných a netradičných úloh.

Ako to prebieha?

Dej príbehu vás zavedie na zaujímavé miesta v historickom centre Bratislavy s krásnymi výhľadmi i špecifickou atmosférou. Odkázaní len sami na seba a na pár netradičných pomôcok vo vašom batôžku postupne vyriešite úlohy zamerané na šikovnosť, dôvtip, postreh, či chuť objavovať. Popritom tiež spoznáte rôzne tajomstvá Bratislavy.

Hra je vhodná pre úplných začiatočníkov ale rozmanitosťou úloh aj veteránov únikových hier, či geocachingu. Navigácia počas hry je pomerne ľahká, ale aspoň úplne základná schopnosť pracovať s mapou môže byť výhodou.

Pozrite si program zóny na Tyršovom nábreží.

Viac info o fenoméne Escaperoom nájdete: https://brainteaselava.sk